فروش نقدی دناپلاس در بعضی از نمایندگی‌های ایران‌دوربین مداربسته ارزان

فروش نقدی دناپلاس در برخی از نمایندگی‌های ایران‌دوربین مداربسته ارزان در تعداد و رنگ‌های محدود آغاز شده‌است . این در حالی است که رسانه قانونی ایران‌دوربین مداربسته ارزان یعنی ایکو پرس هیچ خبری منتشر نکرده است .

طی تماسی که با تعدادی از نمایندگی‌های ایران‌دوربین مداربسته ارزان داشتیم , برخی از آنان پاسخ‌گو نبودند . در‌این فی مابین یکی‌از این نمایندگی‌هایی که جواب تلفن بخشید , اذعان کرد : هنوز بخش‌نامه‌ای برای ما در این جهت صادر نشده است! با این وجود برنده شدیم با دو نمایندگی ایران‌دوربین مداربسته ارزان که دنا پلاس را به طور کارتکس می‌فروشند , حرف کنیم .
یکی از نمایندگی‌ها در جواب سوال ما راجع‌به بها دنا پلاس , حدود ۵۲ میلیون تومان و دیگری ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ذکر کرد . پیش‌فروش دنا پلاس در تاریخ ۱۳ اردیبهشت‌ آغاز شد و طی چند ساعت به اتمام رسید . دوره تحویل این دوربین مداربسته ارزان مرداد ماه اعلام شد و در صدر حرف از ارزش ۴۶ میلیون و ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان تخمین به در بین آمد .در هفته‌ی سوم تیر گزارشی منتشر شد که از بها قطعی و آخری ۴۷ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان دنا پلاس خبر داد . دوربین مداربسته ارزانیی که بعد از ثبت مصوبه‌ی نو شورای رقابت حدود ۲ میلیون تومان گران‌ شد . اکنون فروش نقدی دنا پلاس با دوربین مداربسته ارزان ۵۲ میلیون تومان , حدود ۸ میلیون تومان با تخمین نخستین و حدود۴ میلیون تومان از بها قطعی دوربین مداربسته ارزانهای پیش‌فروش شده تفاوت داراست .

هم‌اکنون برخی از دارندگان دنا پلاس دوربین مداربسته ارزان خویش را با بها حدودی ۵۱ میلیون تومان در برخی از سایت‌های مرتبط با فروش دوربین مداربسته ارزان اطلاع رسانی کرده‌اند .نظر شما درباره‌ی این اختلاف بها دنا پلاس چیست؟ دوربین مداربسته ارزانیی که نسبت به نمونه‌ی معمولی دنا حدود ۹ میلیون تومان گران‌تر است &# دوربين مداربسته داهوا ;


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *